Prohlášení o vyloučení odpovědnosti

Co se týče užívání webových stránek www.begra.cz, společnost Begra vás odkazuje na následující:

Užívání webových stránek www.begra.cz podléhá níže uvedeným podmínkám a omezením. Přístup k těmto webovým stránkám a jejich používání znamená, že uživatel souhlasí s následujícími podmínkami.

1) Begra neposkytuje žádné záruky za povahu a obsah informací z webových stránek a ani nenese žádnou odpovědnost za obsah těchto informací a ani za důsledky vyplývající z jejich použití.

2) Informace zobrazené na těchto webových stránkách shromažďuje Begra s neustálou péčí a pozorností. Přesto je možné, že informace, které jsou na webových stránkách zveřejněné, jsou neúplné a/nebo nepřesné.

3) Begra si vyhrazuje právo na ústní či písemnou opravu neočekávaných chyb v popisu a/nebo ceně předtím, než bude objednávka přijata do výroby. Zákazník může v těchto případech samozřejmě svoji objednávky přehodnotit. Vrácení zboží, z jakýchkoli důvodů, hradí vždy zákazník (objednatel).

4) Odpovědnost za případnou škodu v důsledku přístupu a užívání webových stránek společnost Begra výslovně odmítá. Taktéž nelze zaručit bezchybné a nepřetržité fungování webových stránek.

5) Změny v ceně, provedení a dodací lhůty jsou s výhradou. Nabídky jsou platné pro uvedené období a do vyprodání zásob. Uvedené ceny jsou doporučené prodejní ceny. Begra se snaží 'vždy' udržet své ceny co možná nejdéle stejné, avšak změny v ceně a provedení nemůže vyloučit.

6) Odkazy nebo propojení s jinými webovými stránkami či zdroji, které nejsou vlastnictvím begra.cz, jsou zahrnuty pouze pro informaci uživatele webových stránek.

Begra nemůže být odpovědná za dostupnost takovýchto webových stránek či zdrojů. Begra nepřijímá žádnou odpovědnost za obsah, inzeráty, výrobky či jiné věci na těchto webových stránkách nebo zdrojích.


Begra není odpovědná za žádnou formu škody či ztráty, která by byla způsobená - nebo byla v souvislosti s - užíváním nebo spoléháním se na obsah, výrobky nebo služby nabízené na těchto webových stránkách nebo zdrojích.