Skladové regály

U Begra naleznete správné skladovací zařízení pro jakoukoli formu skladování a správný skladový regál pro jakýkoli myslitelný produkt. Ať už jde o nové či použité regály, podlahové konstrukce pro skladování, paletové regály, konzolové regály, velkopolicové regály, regály pro obchody nebo interní přepravu s příslušnou službou nebo obecnou odbornou radu o zařízení vašeho skladu: vždy se můžete spolehnout na naši spolehlivost, kvalitu a služby.

Skladový regál pro jakýkoli produkt

Nové i použité skladové regály můžeme ze svých zásob dodat vždy ve velkém počtu. Proto se můžete spolehnut na rychlou dodací lhůtu. Samozřejmě jste srdečně vítáni i v naší předváděcí místnosti na adrese IJsselstraat 9 – 13, Oss. Rádi vám ukážeme náš sortiment a v případě potřeby vám odborně poradíme. Begra vám vždy může poskytnout své služby.

Více než skladové regály
Jsme tu pro vás jako kompletní dodavatel veškerých výrobků a služeb, které budete potřebovat pro váš sklad. Rozsah našeho sortimentu sahá od paletových regálů a patrových skladů až k vysokozdvižným vozíkům, ručním přepravním skladovým vozíkům a plastovým přepravkám.

Nejběžnější produkty dodáváme ze svých zásob o rozměru více než 12.000 m2. Nové i málo používané skladové regály. Poradíme vám a uděláme nákresy pro uspořádání vašeho skladu. S naším vlastním výrobním zařízením jsme schopni vaše požadavky přesně sladit s produktem. Poskytování služeb patří mezi naše priority. Naši montéři s certifikací VCA [Bezpečnost, zdraví a ochrana životního prostředí] vždy usilují o 100% spokojenost. Zaměřujeme se na celý obchodní trh. Ročně máme více než 7000 zákazníků, mezi které patří malé i velké podniky. Každá firma je u nás vítána.

Některé společnosti, pro které jsme dříve pracovali.