Policové regály

Policové regály - nové a použité

Policové regály patří k nejpoužívanějším skladovacím systémům. Policový regál je snadno použitelný a má dlouhou životnost.

Policové regály dodáváme v různých provedeních a rozměrech a zaručujeme flexibilní a efektivní způsob skladování například ve vašem skladu, archivu nebo kanceláři. Policové regály můžete rozšířit prostřednictvím patrových skladů, podlahových konstrukcí pro skladování nebo prostřednictvím schodišť a žebříků. U nás naleznete i odpovídající police, sloupy, zásuvky, přepravky a rozdělovací příčky.

Použité policové regály

Často míváme na skladě použité policové regály, které můžeme nabídnout za velmi výhodné ceny.

Stav těchto použitých policových skladů se téměř neliší od nových. Kromě toho jsou všechny použité materiály pečlivě kontrolované před tím, než jsou nabídnuty.

Před prodejem či dodávkou jsou veškeré materiály Begra pečlivě zkontrolovány. Při koupi použitého policového regálů se u nás můžete spolehnout na kvalitu a bezpečnost. Použité policové regály jsou samozřejmě lacinější než nové, ale v každém ohledu splňují všechny zákonné požadavky.

Máte zájem o policový regál nebo jiný skladový regál nebo potřebujete poradit ohledně vybavení vašeho skladu všeobecně? Neváhejte a kontaktujte nás. Všechny potřeby pro vaše skladovací zařízení máme na skladu.

Použité policové regály jsou ve většině případů jako nové. To platí jak co se týče použití, tak i pro efektivitu a bezpečnost. Největší výhodou použitých policových regálů je, že jsou levnější.

To je přesně důvod, proč se v současné době v řadě skladů používají použité materiály.

Begra je již řadu let aktivní při kontrole a schvalování potřeb pro sklady, a to rozhodně platí i co se týče použitých policových regálů. Špatné díly se vymění, opotřebovaná místa se opraví a každý kompletní regál se pečlivě zkontroluje.

Použité policové regály vyžadují údržbu. I to můžete ponechat na Begra Trading. Naši zaměstnanci mají oprávnění regály kontrolovat a schvalovat. Na žádost můžeme policové regály opravit a díly vyměnit.

Před prodejem či dodávkou jsou veškeré naše materiály pečlivě zkontrolovány. Při koupi použitého policového regálu se u nás můžete spolehnout na kvalitu a bezpečnost. Použité policové regály jsou samozřejmě lacinější než nové, ale v každém ohledu splňují všechny zákonné požadavky.

Kromě policových regálů nabízíme i možnosti a řešení v oblasti skladového vybavení, včetně použitých regálů pro obchody a paletových regálů.

Pro více informací o možnostech našich nových nebo použitých policových regálů nebo pro nezávaznou radu o skladovacím zařízení všeobecně nás můžete vždy kontaktovat.

Kovové paletové regály

Policový regál - nejprodávanější sestavy

Níže uvedené sestavy jsou nejpoužívanější BT kovové policové regály. Vyberte si požadované rozměry. Co se týče stylu, můžete si vybrat z povrchové úpravy v modré barvě nebo v barvě antracitu nebo pozinkování. Každý policový regál je dodáván s odpovídajícím horním krytem a křížovým ztužidlem.

Volba mezi kovovým policovým regálem nebo dřevěným policovým regálem je do značné míry závislá na rozměru a hmotnosti zboží, které chcete uložit a na dostupném prostoru.

Je téměř zbytečné říkat, že kovové policové regály jsou známé pro svou pevnost a vysokou nosnost konstrukce. Nosnost konstrukce kovových policových regálů je závislá na nosných ocelových trubkách.

To má za následek, že nosnost kovových policových regálů je vyšší než jakýkoli jiný systém. Pevný regál je zapotřebí, když se má používat pro skladování těžkého materiálu. To znamená, že kovové policové regály jsou velmi vhodné například pro postavení patrových skladů. Kovové policové regály zcela určitě přispějí k prodloužení životnosti vašeho skladu.

Všechny naše policové regály v různých velikostech můžeme okamžitě dodat ze skladu. Máte zájem o kovový policový regál nebo potřebujete poradit ohledně vybavení vašeho skladu všeobecně? Neváhejte a navštivte naši předváděcí místnost nebo nás kontaktujte.

Dřevěné policové regály

Volba dřevěných policových regálů ve skladech nebo kancelářích je často založena na skutečnosti, že tyto regály jsou flexibilní v použití, lze je velmi snadno montovat a ve většině případů mají příznivou cenu.

Dřevěný policový regál nebo dřevěný archivní regál se skládá z dřevěných stojek (nosníků) a dřevěných polic. Dřevěné police jsou charakteristické svou mimořádně velkou nosností. Proto jsou ideální například pro použití v archivu, obchodu nebo skladu.

Dřevěné regály můžeme dodávat v různých rozměrech a přímo ze skladu. Ručíme za jejich spolehlivost, kvalitu a dlouhou životnost. Všechny naše dřevěné regály jsou certifikované podle normy ISO-9001.

Části policového regálu BT Euro jsou vyrobeny z borovicového dřeva z východní Evropy. Lze je umístit jako sestavu u zdi, volně stojící nebo dvouřadý regál. Vše je možné. Díky všestrannosti tohoto regálu dosáhnete optimálního využití dostupného prostoru. Kromě toho lze tento policový regál velmi snadno montovat a demontovat. Ať už chcete regály umístit ve skladu, kanceláři nebo archivu, policový regál BT Euro nabízí vždy správné řešení.

Díly policového regálu BT Combi jsou vyrobeny z borovice skandinávské. Ať už chcete regály umístit ve skladu, kanceláři nebo archivu, policový regál BT Combi nabízí vždy správné řešení.

Policové regály Policové regály
Policové regály Policové regály
Policové regály Policové regály
Policové regály Policové regály