Patrové sklady

Patrové sklady - nové a použité

Chcete-li zvýšit skladovou kapacitu svého skladu, můžete vytvořit více prostoru prostřednictvím umístění patrového skladu - též známý jako podlahová konstrukce pro skladování. Patrové sklady můžou být umístěné zrovna tak jako ostatní podlahové systémy mezi, pod nebo nad stávající etážové sklady. Výška i plocha vašeho skladu tak budou využity co nejefektivněji.

Zdvojnásobte prostor svého skladu

Patrové sklady dodáváme v různých velikostech a tvarech a můžou být umístěné přesně podle vašich představ. V některých případech to může vést ke zdvojnásobnění prostoru vašeho skladu. Kromě toho lze podlahové konstrukce výborně kombinovat se schodišti a dalšími potřebami pro patrové sklady jako například kovové nebo dřevěné zábradlí, sklápěcí a posuvné brány.

Všechny podlahy jsou z materiálů, které vyrobili renomovaní evropští výrobci. Díky velkému odběru můžeme patrové sklady nabízet za velmi konkurenční ceny, ne-li za nejnižší!

Umístění patrových skladů

Begra nabízí ke koupi patrové sklady v různých velikostech, tvarech a barvách. U nás si můžete zvolit i použité patrové sklady. A proč byste si nevytvořili svůj vlastní patrový sklad? Máme dlouholeté zkušenost s montáží skladových regálů, patrových skladů a schodišť. Mezi možnosti patří i dodávka stavebnic, a když to bude zapotřebí, dostavíme se k vám na zaměření. V daném případě zajistíme dopravu a montáž. Všechny písemné nabídky budou přesně zaznamenané na výkresech s uvedením všech potřebných údajů a rozměry, takže vždy budete vědět, na čem se naše ceny zakládají. Náš tým je připraven vám nabídnout své služby.

Chcete vědět, jaké výhody vám může patrový sklad přinést nebo potřebujete poradit ohledně vybavení vašeho skladu všeobecně? Neváhejte a navštivte naši předváděcí místnost nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +42 (0) 734 202 515 nebo pošlete e-mail na info@begratrading.com.

Viz též: podlahové konstrukce pro skladování

Nové patrové sklady

Pro místa, kde například výška vašeho skladu zůstává nevyužita, může být jednopatrový nebo dvoupatrový patrový sklad dobrým řešením. Kantýna, kancelář nebo pracovní plocha může být na žádost snadno umístěna pod nebo nad váš sklad, případně prostřednictvím dělících stěn a/nebo stropních systémů. A pokud se později budete stěhovat, patrový sklad můžete použít znovu.

Patrové sklady jsme schopni dodávat přímo a to ve výškách 2800, 3000 a 3200 mm (horní strana podlahy) a nosností od 300 do 500 kg/m2.

Kromě standardních rozměrů můžeme rozměry samozřejmě přizpůsobit i přání uživatele (až do nosnosti více než 1500kg/m2). Všechno požadované či potřebné příslušenství jako například zábradlí, schodiště, sklápěcí/ posuvné brány je dodáváno s polyesterovou epoxidovou povrchovou úpravou v barvě dle vašeho výběru. Jsou možné i různé možnosti jako například podlahové desky s otěruvzdorným povrchem, chrániče sloupů, portálové ztužidlo.

Pokud se vaše požadavky na výšku, šířku, délku nebo nosnost liší od těch, které jsou zde uvedeny, neváhejte a kontaktujte nás. Naši poradci mohou vaše konkrétní požadavky na velikost vypočítat přesně podle vašeho přání. Možné i se zábradlím a schodištěm a případná montáž.

- Délka
- Šířka
- Výška horní části podlahy
- Výška dolní části podlahy
- Nosnost
- Potěr
- Standardní patrový sklad

Použité patrové sklady

Využijte optimálně dostupnou plochu a výšku svého skladu a prostřednictvím patrového skladu snadno vytvořte další prostor. Skutečnost, že etážový sklad, podlahová konstrukce pro skladování nebo patrový sklad jsou již použité, neznamená, že by byly menší kvality. Všechny naše použité patrové sklady jsou z materiálů, které vyrobili renomovaní evropští výrobci.

To nám umožňuje zaručit kvalitu použitých patrových skladů. Stejně jako naše nové patrové sklady můžeme dodávat přímo ze skladu i použité patrové sklady, v různých rozměrech a tvarech. S výsledkem, že podlahy můžou být umístněné přesně podle vašich požadavků.

Pokud hledáte použitý patrový sklad a v našem webovém obchodě v tomto okamžiku není žádný, který by byl pro vás vhodný, neváhejte a kontaktujte nás. Je totiž velmi pravděpodobné, že vám budeme moct nabídnout naše služby.

Neváhejte a navštivte naši předváděcí místnost nebo nás kontaktujte na telefonním čísle
+42 (0) 734 202 515 nebo pošlete e-mail na info@begra.cz. Náš tým je připraven vám nabídnout své služby.

Patrové sklady Patrové sklady
Patrové sklady Patrové sklady
Patrové sklady Patrové sklady
Patrové sklady Patrové sklady
Patrové sklady Patrové sklady