Konzolové regály na lehčí materiál

Konzolový regál na lehčí materiál je velmi vhodný pro uskladnění dlouhých lehkých předmětů jako jsou PVC trubky, hliníkové profily a protisluneční ochrany. Konzolové regály na lehčí materiál, jednostranné i oboustranné, můžeme dodat přímo ze skladu. Nosnost ramene se pohybuje od 200 do 400 kg, výška 2000 a 2500 mm, délka ramene 500-600 a 700 mm. Pro kulaté výrobky, jakou jsou trubky, dodáváme zarážky proti odvalení

Konzolový regál na lehčí materiál

Konzolový regál na lehčí materiál se často používá pro uskladnění dlouhých lehkých předmětů jako jsou PVC trubky, hliníkové profily, protisluneční ochrany, atd. Tyto konzolové regály, jednostranné i oboustranné, můžeme dodat přímo ze skladu. Nosnost ramene se pohybuje od 200 do 400 kg, výška 2000 a 2500 mm, délka ramene 500-600 a 700 mm.

Pro kulaté výrobky jako jsou trubky dodáváme zarážky proti odvalení. Výhodou je, že mohou být umístěné nejenom na konci ramene, ale také po celé hloubce ramene. Kromě konzolových regálů na lehčí materiál máme k dispozici samozřejmě i nové a použité konzolové regály na těžký materiál. Pokud chcete skladovat malé produkty, pak je policový regál vhodnou možností. Chystáte-li se skladovat palety, pak je nový nebo použitý paletový regál pravděpodobně levnější alternativou.

U Begra se můžete vždy spolehnout na vysokou kvalitu. Bezpečnost je pro nás nejdůležitější. Ať už se jedná o nové nebo použité konstrukce.

Konzolové regály na lehčí materiál

onzolový regál na lehčí materiál Konzolový regál na lehčí materiál
Konzolový regál na lehčí materiál Konzolový regál na lehčí materiál
Konzolový regál na lehčí materiál Konzolový regál na lehčí materiál
Konzolový regál na lehčí materiál Konzolový regál na lehčí materiál