Bezpečnost a kvalita

Begra BV nabízí kvalitní skladovací zařízení pro jakýkoliv druh skladování. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti analýzy a zařizování skladů máme znalosti, na základě kterých se vaše investice zhodnotí co nejvíce.

Záruka

Begra Magazijninrichting BV je synonymem kvality. To je důvodem, proč nabízíme desetiletou záruku na chyby v materiálu a/nebo konstrukční chyby. A tak můžete ve svém skladu bezstarostně pracovat.

Kontrola skladu

Abychom splnili požadavky zákona o pracovní hygieně a bezpečnosti (ARBO), provádíme pravidelné kontroly skladu a také kontroly při uvedení do provozu. Tyto kontroly provádí Safety Support b.v., společnost specializovaná na bezpečnost skladových prostor. Kontroly jsou prováděné podle nejnovějších norem a směrnic. NPR 5055, AI-14 a NEN-EN 15635.

ISO 9001/ 14001

Naše organizace je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001. Můžete od nás očekávat kvalitní produkt s minimální škodou na životním prostředí. Podrobný výklad naší podnikové politiky na toto téma naleznete na následujících odkazech.

VCA

Bezpečnost je pro společnost Begra vždy nejdůležitější. Z toho důvodu mají všichni naši montéři certifikát VCA a vedoucí montéři VCA-VOL. Všichni naši montéři používají potřebné OOP a schválené nářadí. Begra zaručuje bezpečnou montáž vaší sestavy. Od začátku roku 20014 očekáváme dokončení certifikace pro VCA** na podnikové úrovni.

Nejnovější technika

Cílem Begra  je dosažení a udržení co nejvyšší úrovně v oblasti znalostí a bezpečnosti skladových regálů. To platí jak pro návrhy a montáže tak i pro konečné používání.

Naše nové skladové konstrukce splňují nejnovější evropské normy včetně nizozemských dodatků/ výjimek. Při použití těchto norem a směrnic nebudete postaveni před žádné překvapeni při podání žádostí o povolení týkající se životního prostředí nebo v případě kontroly bezpečnosti. Abychom neustále drželi krok s nejnovějším vývojem, jsme členy nizozemských a evropských meziodvětvových organizací DMH a FEM.